Toll Free 1800.899.900

معماری

» » شرکت طراحی نما در تهران

شرکت طراحی نما در تهران

شرکت های موفق تهران در طراحی نما

 
شرکت های موفق در طراحی نما  با توانایی با لای  هنری و علمی  و فنی و شناخت ضوابط و قوانین شهراداری و با تجربه های ساخت و اجرای ساختمان و نما و امکانات تخصصی خود می تواندد طراحی های موفق و اجراهای بی نظیر را داشته باشند از جمله شرکت طراحی و اجرای معماری زانا با دپارتمان تخصصی طراحی نما  با تمامی امکانات تخصصی و تجربی اجرایی و کارگاهی توانسته است پروژه های ویژه ای در غالب مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی و ... ارایه کند .

نمای ساختمان هویت آن


از بارزترین مشخصه های  یک بنا هویت آن در  منطقه و شهر و موقعیت مکانی خود می باشد و نما بخض مهم این هویت است که باید همگون با نمای شهری و بافت نمای ساختمان های مجاور طراحی شود.گاهی آنقدر این طراحی و هویت بخشی قوی می باشد که ساختمان تبدیل به یک نشان شهری و یا منطقه ای می شود .اما نشان شهری چیست ؟
گاهی پیش آمده در آدرسهای خود به دوستان گفته اید کنار اون ساختمان آجری با ...و یا وقتی در منطقه ای تردد کرده اید تفاوت و خاص وبدن نمای ساختمان در ذهن شما مانده و در یافتن دوباره آن مکان در ذهن تصویر ذهنیتان از آن ساختمان به شما کمک کرده است .این همان نشان شهری است .

شرکت های طراحی نما در تهران


 

چه مواردی باید در طراحی نما باید رعایت شود ؟

 
طراح باید در پروسه طراحی نما و ایده پردازی ها به مواردی که باید توجه داشته باشد :
 
  • زیبایی و خلاقیت ی که منجر به چشمگیری نمای ساختمان شود
  •  
  • توجه به استفاده بهینه از انرژی و جلوگیری از اتلاف آن
  •  
  • ایجاد یک لایه پوسته مقاوم برای بالا بردن عمر ساختمان
  • موارد اجرایی و جزییات نما جهت اجرای صحیح طرح
  • توجه به نوع متریال و مصالح مناسب  با شرایط اقلیمی و زیبایی شناسی و بودجه بندی پروژه

مصالح پر کاربرد در نماهای ساختمانی

 

سنگ های طبیعی

ازجمله سنگهای مورد استفاده در نمای ساختمان می تواند موارد زیر را نام برد :

  سنگهای آهکی و آذرین
سنگ های آهکی به دلیل رگه رگه بودن استحکام بالایی ندارند و معمولا چسبندگی خوبی به نمای ساختمان ندارند

طراحی نماهای آجری و سنگی


 

نماهای کامپوزیت

نماهای صنعتی هستند که مقاومت و استحکام قابل قبولی دارند و بصورت خشک و با زیر سازی خاص در نما اجرا می شوند وبیشتر مناسب ساختمانهای تجاری و اداری و صنعتی می باشند و همچنین در باز سازی ساختمانهای قدیمی
 

نماهای شیشه ای


استفاده از شیشه به عنوان یک متریال سبک و کمک کننده در دریافت نور خورشید اهمیت بالایی دارد همچننی از نوع پر کاربرد آن ،شیشه های رفلکس بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .
 

نمای آجری


آجر های مورد استفاده در نما شامل آجر های رسی و آجر های شیلی میشوند. دارای ضریب انتقال حرارتی پایینی هستند و در نتیجه از اتلاف انرژی جلوگیری میکنند.آجر به عنوان یک متریال سنتی و اصیل ایرانی بسیار پر طرفدار است و با استفاده از الگوهای سنتی گره چینی آجری و اجرا به شکل مدرن می توان هویت بخشی اصیلی در بناها ایجاد کرد .

نماهای چوبی

نماهای چوبی امروزه به کمک چوب فرآوری شده به نام ترمو وود اجرا می شوند .

سبک های مختلف طراحی نما در تهران

  • نماهای رومی یا کلاسیک
  • نماهای ترکیبی ساختمان
  • نماهای بایرامیکس

شرکت های طراحی نما در تهران


 شرکتهای طراحی نمای فعال

شرکتهای بسیاری در زمینه معمار و طور اختصاصی در زمینه طراحی نما در تهران پایتخت ایران فعالیت دارند .آنچه که این شرکتها را در زمینه فعالیت خود، طراحی نما متمایز می کند سابقه کاری و تجربه لازم در زمینه طراحی نما و اجرای نمای ساختمان در سبک های مختلف ساختمانی (کلاسیک ،مدرن ،ویلا و...)و معماریست .

طراحی نمای ساختمان


نیروهای  متخصص در شرکت طراحی نما

مسئله مهم دیگر در مورد شرکتهای طراحی نما نیروهای متخصص در زمینه طراحی نما است که می بایست آشنایی کامل با اصول طراحی معماری و طراحی نما و همچنین ضوابط و مقرات منطقه ای شهرداری ها در مورد طراحی نما را داشته باشند .شرکت های موفق در زمینه طراحی نما در تیم های نمای ساختمان چند نیرو با تخصص های معماری ،معماری منظر ،طراحی شهری و عمران داراهستند .
 

طراحی نما

که همفکری آنها با هم در زمینه طراحی نما ساختمان و طراحی نما ی ویلاها و ساختمانها با کاربری های مختلف(تجاری و فروشگاهی ،اداری ،تالار و...)و اجرای نما باعث موفقیت و متمایز بودن طراحی نمای ساختمان خواهد شد .
شرکت معماری و دکوراسیون زانا
دپارتمان طراحی نما

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه