Toll Free 1800.899.900

معماری

معماری محوطه

معماری محوطه زیر مجموعه ای از معماری منظر و معماری سبز می باشد . معماری محوطه اصولی و در چار چوب طراحی مهندسی محوطه و فضای سبز کمک زیادی به افزایش کیفیات زیست محیطی ساختمان و افزایش حس زیبایی شناسی ساکنین یک ساختمان دارد .مهندسین و متخصصین معماری محوطه باید در زمینه زیر تخصص داشته باشند :معماری منظر و محوطه سازی ،آشنایی با گیاهان و هماهنگی و همخوانی گیاهان،آشنایی با گیاهان مناسب در هر اقلیم ،آشنایی با نکات فنی و اجرایی محوطه سازی.
در طراحی معماری محوطه داشتن یک تخصص کافی نیست .یک معماری محوطه خوب باید با نظرات و همفکری مهندسین معماری و کارشناسان اکولوژی و مهندس کشاورزی که همگی با طراحی و اجرای معماری محوطه آشنایی دارند ، صورت پذیرد .

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه