Toll Free 1800.899.900

معماری و دکوراسیون

دکوراسیون داخلی

 
بخش دکوراسیون داخلی زانا در تخصص های دکوراسیون منزل ، دکوراسیون داخلی اداری ،دکوراسیون داخلی مطب و کلینیک ها ،دکوراسیون های سالن زیبایی و... فعالیت دارد .در این زمینه دارای سوابق درخشان در عرصه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و معماری داخلی می باشد .

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان جز بخش های مهم طراحی معماریست اما بدلیل هویت بخشی به ساختمان و ضوابط خاص شهری زانا دپارتمان تخصصی برای این بخش تعریف کرده و در سبک های مختلف طراحی نما صورت میگیرد .

طراحی ویلا

طراحی و اجرای ویلا از بخش های مهم شرکت زانا می باشد که با تیم حرفه ای به ان می پردازد ودر سوابق خود پروژه های موفقی در این زمینه به ثبت رسانده است 

بازسازی ساختمان

باز سازی امر تخصصی است که زانا با تعریف دپارتمان تخصصی به ان پرداخته است .بازسازی منزل -بازسازی ویلا -بازسازی فضاهای درمانی -بازسازی فضاهای اداری -بازسازی فضاهای خدماتی رستوران و کافی شاپ و...

اجرای پروژه های ویلایی

اجرای ساختمان های ویلایی با طراحی خاص بصورت پیمانکاری و مدیریت پیمان از فعالیت های اصلی شرکت زانا می باشد در این زیمنه مشاوره،سرپرستی کارگاه تامین نیروی خبره و مصالح از جمله شرح وظایف زانا می باشد .

معماری و اجرای ساختمان

معماری ساختمان در دپارتمان تخصصی زانا صورت می گیرد و توسط بخش اجرای ساختمان با براورد هزینه و مدت زمان مشخص اجرای بنا صورت میگیرد .تفاوت زانا با دیگر شرکتها اجرای ساختمان بصورت صفر تا صد از مرحله طراحی و اجرا می باشد و تمامی مراحل توسط تیم های تخصصی زانا صورت می گیرد.

دکوراسیون های کاربردی

هدف از طراحی دکوراسیون با این رویکرد استفاده بهینه از فضا با توجه به نوع مبلمان و چیدمان فضایی وبازسازی مناسب است اما این بدان معنی نیست که زیبایی و جذابیت فرامشو شده است  بلکه خلاقیت و دقت مهمترین بخش از طراحی های دکوراسیون داخلی کاربردی  است .این نوع دکوراسیون مناسب فضاهای (دکوراسیون منزل،دکوراسیون فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای ،دکوراسوین اداری ،دکوراسین شرکت ،دکوراسیون غذاخوری ،دکوراسیون رستوران های کوچک ،دکوراسیون کافی شاپ.

دکوراسیون لاکچری

طراحی دکوراسیون ها لاکچری :
طراحی دکوراسیون های داخلی با طراحی ویژه و خاص را دکوراسیونهای لاکچری می نامند. در این نوع از طراحی های دکوراسیون با ایده های خاص و ناب طراحان معماری داخلی و دکوراسیون مشاهده میشود .این از دکوراسیون ها مناسب منازل،دکوراسوین های برند که مبروط به شرکت ها و یا فروشگاها و.. و همینطور دکوراسیون های لاکچری مناسب برای فضاهای تشریفاتی و هتل ها میباشد .