Toll Free 1800.899.900

مسکونی

دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی

در این سالها دپارتمان معماری داخلی شرکت زانا در عرصه طراحی و اجرای فضاهای مسکونی بسیار موفق عمل کرده است خدمات شرکت زانا در این زمینه شامل موارد ذیل میباشد.
1-بررسی و بازدید از محل پروژه
2-گفتگوی دقیق با کارفرما و بررسی نیاز ها و خواسته های آن در مورد پروژه
3-طراحی تمامی فضاها به صورت دو بعدی و سه بعدی
4-ارائه آلترناتیو های مختلف برای طراحی
5-تهیه نقشه های اجرایی طراحی تصویب شده توسط کارفرما
6-برآورد هزینه و متره و برآورد
7-اجرای پروژه طراحی شده توسط تیم اجرایی
 

دکوراسیون منزل


دکوراسیون منزل برترینها

برای اطلاع از اجرای دکوراسیون های برتر شرکت زانا می توانید تماس بگیرید و از طریق ایمیل و پیام رسان های مجازی تصاویر و توضیحات دکوراسیون های منزل را دریافت کنید.
 

بهترین دکوراسیون منزل

واقعا بهترین دکوراسیون منزل برای خانه شما چیست؟
بهترین را برای شما شرایط تعیین می کند .اولین و مهمترین مسله زیبایی شناسی و سلیقه شماست دومین مسله برنامه فیزیکی خانه شما و معماری داخلی و مهمتر از همه شرایط اقتصادی و بودجه تعیین شده برای تغییرات دکوراسیون منزل می باشد. یک آرشیتکت و کارشناس دکوراسیون داخلی با در نظر گرفتن این سه مسله باید راهنمایی لازم را در راستای خواسته و سلیقه شما انجام دهد و در نهایت بهترین دکوراسیون منزل برای شما خلق شود.
 

چیدمان منزل


دکوراسیون منزل شیک

دکوراسیون منزل های شیک لزوما دکوراسیون های پر خرج و پر زرق و برق نیستند .سبک های مدرن دکوراسیون امروزه بسیار ساده هستند اما در پشت سادگی آنها دقت و درایت آرشیتکت و کارشناسان خبره نهفته است .پس بکار بردن تکنیک های تخصصی و مدرن می تواند یک دکوراسیون منزل شیک را ایجاد کند شاید گاهی با کمترین تغییرات و کمترین هزینه ها .

دکوراسیون منزل کوچک

امروزه هزینه تهیه خانه ، خرید و اجاره بسیار گران شده است و به راحتی نمی توان در خانه های برگ زندگی کرد .بیشتر مردم در خانه هایی با متراژ کمتراز 80 متر زندگی می کنند همین مسله باعث شده تا در طراحی مبلمانها و تجهیزات منزل تحول بزرگی رخ بدهد و طراحی های دکوراسیون داخلی به سمتی سوق پیدا کرده تا تمامی امکانات لازم در دکوراسیون منزل های کوچک ایجاد شود.

هزینه دکوراسیون منزل


هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی

شرکت زانا سالهاست بخشی را تعرف کرده به نام مشاوره دکوراسیون داخلی و متقاضیان از سراسر کشور به راحتی با برقراری ارتباط با کارشناسان می توانند مشاوره های رایگان دکوراسیون منزل را دریافت کنند.

طراحی آنلاین دکوراسیون داخلی

برای خدمات دهی بهتر و سراسری امکانات مجازی ویژه ای در شرکت زانا ایجاد شده تا بصورت آنلاین پروژه های مربوط به دکوراسیون داخلی صورت گیرد .برای در یافت اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید و با آسوده خاطری بهترین خدمات را دریافت کنید .

چیدمان آنلاین دکوراسیون


چیدمان آنلاین منزل

برای چیدمان منزل هم می توانید خدمات آنلاین دریافت کنید برای کارشناسان شرکت زانا می توانید عکس و فیلم های منزل خود را راسال کنید و بهترین چیدمان را با راهنمایی آرشیتکت های ماهر شرکت زانا انجام دهید .

درخواست طراحی دکوراسیون داخلی

برای انجام طراحی دکوراسیون داخلی منزل باید پلان منزل ، فیلم از همه بخش ها و عکس های واضح برای شرکت زانا ارسال شود و بصورت مجازی با ایمیل معتبر قرارداد طراحی ارسال شده پس از انجام مشاوره رایگان و مشخص شدن خواسته های شما از دکوراسیون منزل بهترنی طرح های دکوراسیون داخلی برای شما انجام می شود .

 
 
 
جواز ساخت ،  محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، محوطه سازی ویلا ، روف گاردن ، طراحی روف گاردن ، روف گاردن ، هزینه طراحی
مشاهده تمامی پروژه ها