Toll Free 1800.899.900

بازسازی

هزینه بازسازی خانه

عوامل تاثیر گذار در هزینه بازسازی خانه 

خانه مهم ترین فضا در زندگی ما می باشد؛ به همین دلیل فضای خانه و دلنشینی آن تاثیرات مهم و مثبتی در کیفیت زندگی و احساس رضایت ما خواهد داشت.
گاهی تغییراتی کوچک اما مهم دگرگونی قابل توجهی در فضای داخلی منزل ایجاد می کند.اما گاهی حجم این تغییرات زیاد است و خانه نیاز به بازسازی و تغییر دکوراسیون دارد. یکی از نقاط قابل توجه در بازسازی و تغییر دکوراسیون،هزینه است.

 

هزینه بازسازی خانه


 


 بررسی مسائل اقتصادی و بودجه بندی بازسازی قبل از شروع عملیات و اقدام به تغییرات الزامی می باشد.بررسی ها کمک خواهد کرد تا قبل از اقدام به بازسازی  هزینه ها و بخش های بمورد نیاز مشخص شود ،پاسخ به سئوالات زیر مقدمات این بررسی است :
  •      قدمت خانه چقدر است؟
  •      زیر ساخت های اصلی خانه (تاسیسات آب و برق و گاز )چقدر دچار فرسودگی شده اند ؟
  •      تغییرات جزیی و کلی  از هم تفکیک شوند؟
  •       پلان و معماری داخلی خانه چقدر تغییر خواهد کرد ؟          
قدمت خانه در هزینه بازسازی آن بسیار موثر است ،هر چقدر خانه قدیمی تر باشد هزینه ها افزایش خواهد  یافت مثلا در بسیاری از خانه های قدیمی بخصوص با قدمت بالای 50 سال اسکلت و سازه ساختمان بنایی است (عضو بار بر ساختمان دیوار ها می باشند ) و معمولا این گونه خانه ها از طراحی معماری قدیمی برخوردار هستند و در اولین اقدام نیازمند تغییر فضاهای داخلی خواهیم بود .
مسئله اسکلت بنایی این اجازه را به ما نخواهد داد تا بتوانیم به راحتی دیوار ها را تخریب کنیم و نیازمند تمهیدات مهندسی و هزینه ای برای ایجاد یک سازه کمکی می باشیم .
در هزینه های مربوط به بازسازی خانه های قدیمی بخش مهمی مربوط به تخریب و تغییر معماری داخلی و سازه جدید و تقویت پایداری ساختمان می باشد و بخش دیگر تعویض و تعمیرات مربوط به تاسیسات بنا .

 

براورد هزینه بازسازی خانه


 

هزینه بازسازی خانه های کلنگی

خانه های کلنگی لزوما خانه های بسیار قدیمی نیستند در شهر تهران معمولا به خانه های بالای 20 سال خانه های کلنگی می  گویند .خانه هایی که  اصطلاحا مهندسی ساز هستند و دارای اسکلت  فلزی ویا بتنی هستند .
معمولا در بازسازی خانه های کلنگی، هدف مدرن شدن خانه و تغییرات دکوراسیون داخلی است .هزینه های بازسازی در این گونه خانه ها بسیار کمتر از خانه های قدیمی می باشد .

قیمت بازسازی آپارتمان  قدیمی

خانه ها در رده بندی های  مختلف هستند ،خانه های قدیمی ویلایی و یا خانه های آپارتمانی آپارتمانهای قدیمی در تهران سنی  بین 30 تا 50 سال دارند .
چون آپارتمان سازی در سالهای گذشته به دلیل محدودیت های  سازه ساختمان  و همین طور نوع زندگی و مسائل فرهنگی امکان پذیر نبوده است .
بنابر این معمولا آپارتمانهای قدیمی در دسته خانه های کلنگی قرار دارند .جدا از هزینه های جاری مربوط به بازسازی خانه ،در بازسازی آپارتمانهای قدیمی مشکلات دیگری نیز وجود دارد و هزینه ها بیشتر است .
هزینه های حمل نقل و کارگری در صورتی که آپارتمان در طبقات بالا باشد بیشتر خواهد بود .محدودیت فضا در انبار کردن و محصولات مورد نیاز در روند بازسازی آپارتمان ،و جلب رضایت همسایگان و ایجاد سرو صدا از جمله مشکلات آپارتمانهای قدیمی می باشد .

 

نحوه بازسازی خانه


 

برآورد هزینه بازسازی ساختمان

هزینه تعمیرات خانه چقدر است ؟
هزینه بازسازی ساختمان چقدر است؟
هزینه بازسازی خانه به چه عواملی بستگی دارد ؟
اینها سئوالاتی است که در این بخش به آنها پاسخ خواهیم داد  .
بخش مهمی  از هزینه های بازسازی مربوط به تعمیرات ساختمان است .
که در بخش های قبل توضیح داده شد که بستگی به قدمت بنا دارد .درخانه های قدیمی بین 3 تا 10 میلیون تومان هزینه تعمیرات تاسیسات ساختمان ،تعویض لوله  های آب ،تعویض و تعمیرات سیستم روشنایی و برقکاری خانه ،احیا و تعویض سیسم سرمایش و گرمایش منزل خواهد شد .مثلا با تعویض سیسم قدیمی گرمایش و اضافه کردن پکیج به خانه  بین 10 تا 20 میلیون تومان هزینه خواهد شد .

 

مراحل بازسازی خانه


 


هزینه بازسازی ساختمان و عوامل تاثیر گذار در آن

قبل از هر مسئله ای حجم تغییرات را مشخص میکنیم مثلا :

هزینه کاغذ دیواری:

بستگی به مساحت دیوار ها دارد در کاغذ دیواری هایی با عرض 50 ساتی متر هر 1.5 متر طول دیوار یک رول کاغذ دیواری مصرف می شود .و دستمزد نصب کاغذ دیواری بر اساس تعداد رول مشخص می شود .

هرینه کابینت آشپزخانه :

با توجه به نوع و جنس کابینت ها هزینه ای پایه حداقل متری 700 هزار تومان هزینه خواهد شد .

هزینه لمینت :

در صورت استفاده از لمینت از متری 50000پنجاه هزار تومان و هزینه فوم سایلنت و دستمزد نصب متری 10000ده هزار تومان هزینه  خواهد شد  در صورتی که کف خانه صاف و یکدست نباشد قبل از اقدام به نصب لمینت کف باید یکدست شود .

هزینه تعویض کمد های دیواری :

هزینه ای مشابه هزینه کابینت های آشپزخانه خواهد داشت .

هزینه تعویض کاشی و سرامیک سرویس ها:

هزینه متغیری است و بستگی به نوع کاشی و سرامیک دارد .و هزینه حداقل متری 20000 (بیست هزار )تومان خواهد داشت .

محاسبه دقیق قیمت بازسازی خانه

اگر به مشاورین  شرکت زانا  اطلاعات کامل داده شود و یا بازدید صورت بگیرد و در بهترین حالت قبل از اقدام به بازسازی ، طراحی صورت می گیرد و برآرود دقیقی از هزینه های بازسازی صورت می پذیرد .
 

خدمات ما در شرکت معماری و دکوراسیون زانا

با بهترین کیفیت

با زیباترین طرح ها

با تنوع بسیار

-->

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

بازسازی

یک تفاوت مهم شرکت معماری و دکوراسیون زانا دپارتمان اجراست .فعالیت دپارتمان اجرابه دلیل هماهنگی کامل با طراحی دکوراسیون و طراحی معماری کاملا اصولی انجام می شود ،سابقه بازسازی شرکت زانا در پروژه های : بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون داخلی منزل، بازسازی ویلا (لواسانات ،شمال و..)، بازسازی رستوران و تغییر دکوراسیون رستوران، بازسازی سالن های زیبایی، بازسازی هتل ها و مهمانسراها، باز سازی تجاری و باز سازی فروشگاهی بازسازی اصولی باید با بررسی اولیه منازل و پروژه های ساختمانی صورت بگیرد ،شناسایی پتانسیل های مهم فضا و تاثیر گزار در بازسازی ،کنترل هزینه بازسازی ،برنامه ریزی صحیح جهت اجرای پروژه بازسازی منزل،توجه به تاسیسات وزیرساخت های ساختمان که بسیار باید در امر بازسازی به آنها توجه کرد.

بیشترین بازسازی ها

بازسازی فضاهای خدماتی

دومین رتبه بازسازی مروبط به فضاهای خدماتی است به ترتیب در خواست کارفرماها عبارتند از :بازسازی رستوران ، بازسازی رستوران سنتی ، بازسازی تالار ، بازسازی کافی شاپ ، بازسازی سالن زیبایی وآرایشی ،بازسازی مطب ، بازسازی کلینیک ، بازسازی کلینیک دندانپزشکی

طراحی ویلا، طراحی باغ ویلا، طراحی حیاط ویلا، طراحی نمای ساختمان، بازسازی آپارتمان، بازسازی ساختمان، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

بازسازی اداری

به دلیل محدودیت ادارجات و شرکتها در تهیه فضای بزرگی برای ساماندهی و تفکیک فضایی اداری پرسنل خود ،بازسازی فضاهای اداری هم جز پرطرفدارترینهاست ،با نقل مکان از یک ساختمان به ساختمان دیگر ادارجات و شرکتها نیاز به بازسازی پیدا می کنند همچنین قرار گیری بسیاری از دفاتر اداری درساختمانهای فرسوده نیاز به بازسازی آفیسها و ادارجات و بازسازی دفاتر اداری ،مثل بازسازی دفتر وکلا ، بازسازی فضاهای آموزشی و اداری ، بازسازی اتاق مدیریت ، بازسازی اتاق جلسات و...

بازسازی منزل، بازسازی ویلا ، محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

بازسازی منزل

بازسازی منزل جز پرطرف دارترین بازسازی هاست .با افزایش قیمت مسکن و کاهش ریسک خرید فروش ساختمانها و جهت ایجاد تنوع و زندگی در فضاهایی با دکوراسیون ویژه بازسازی منزل بهترین انتخاب با طراحی دکوراسیون داخلی و تغییر معماری داخلی است.

دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، معماری ساختمان، معماری ویلا، معماری محوطه، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

مطالب مشابه