Toll Free 1800.899.900

طلا فروشی صالحی

 طراحی و اجرا این پروژه توسط گروه زانا انجام شده شده است . طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی صالحی در طرح های مختلف طراحی شد تا در نهایت این طرح مورد تایید کارفرما قرار گرفت متریالهای مورد استفاده از چوب وهایگلس در بدنه فضا ،استفاده از آجر سفید با روکش نانو باعث ایجاد تنوع بصری شده و اجرای آن دقیقا مطابق با طراحی این پروژه در حال ساخت می باشد.نور پردازی و انتخاب چراغ های دکوراتیو از بخش های مهم این پروژه می باشد .

سایر تصاویر

طراحی دکوراسیون منزل ملکی((دکوراسیون آشپزخانه))

طراحی دکوراسیون داخلی منزل خانواده ملکی توسط شکرت زانا انجام شده است که در این بخش قسمتی از طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه به نمایش گذاشته شده است .سبک این دکوراسیون داخلی مدرن میباشد .

سایر تصاویر

ویلای آقای سمیعی

این ویلا در سال 96 طراحی و اجرا شده غاست سبک این ویلا مدرن است واز سقف منحنی در قسمت پذیرایی استفاده شده تا باعث تنوع فضایی شود . استفاده از رنگ های روشن طبق علایق کار فرما.

سایر تصاویر

رستوران ارتش

طراحی دکوراسیون رستوران ارتش در سال 95 توسط مهندس قنبری به دپارتمان دکوراسیون داخلی زانا سفارش داده شد .کاربری رستوران ،یک کافه رستوران با سرو صبحانه و غذاهای سرد و ملل میباشد .در طراحی دکوراسیون کافه رستوارن استفاده از متریالهای جدید و لوکس و گرمی فضا و حس القا حس آرامش موزد توجه طراحان دکوراسیون داخلی زانا قرار گرفته است .

سایر تصاویر

شرکت طراحی داخلی زانا

سایر تصاویر