Toll Free 1800.899.900

معماری

نمای ساختمان ،بخش دم

نمای ساختمان ،ارتقا ارزشهای ساختمان
طراحی نمای ساختمان در هویت بخشی و ارتقا ارزش یک ساختمان نقش بخصوصی دارد .نمای ساختمان با طراحی نمای ساختمان مناسب می تواند حتی در فروش و مسایل اقتصادی مربوط به ساخت و ساز ساختمان متاثر باشد .نمای ساختمان در سبکها و طرحهای مختلف انجام می شد .نمای ساختمان باید به خوبی و دقت طراحی شود .
در طراحی نمای ساختمان نقشه های سه بعدی نمای ساختمان تهیه می شود .د رنمای ساختمان طراحان نمای ساختمان می بایست نور شب و نمای شب نمای ساختمان را نیز طراحی کنند همچنین شرکت های طراحی نما می بایست جزییات اجرایی نمای ساختمان و چگونگی اجرای نمای ساختمان و متره و برآورد هزینه نمای ساختمان را به کارفرمای سفارش دهنده نمای ساختمان ارائه دهند.

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه