Toll Free 1800.899.900

معماری

» » معماری داخلی ساختمان

معماری داخلی ساختمان

معماری داخلی ساختمان دانشی است که لازمه آن دانسته های بسیاری در مورد فضا ،رنگ ،فرم ،زیبایی شناسی افراد و...می باشد .شرکتهای طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در دپارتمانهای طراحی داخلی تیم های تخصصدارن که متشکل از تخصص های مختلف مثل مهندسین معمار ،مهندسین طراحی صنعتی و کارشناسان طراحی داخلی و هنر می باشند .
طراحی داخلی یک فضا تابع خواسته های افراد استفاده کننده از ان فضا ،کاربری و ابعاد و... می باشد به طور مثال در طراحی داخلی یک فروشگاه لباس کودک معیارها هایی در طراحی داخلی ساختمان مد نظر می باشد که درطراحی داخلی ساختمان مسکونی وجود ندارد .معماری داخلی یک ساختمان بخش مهمی از ساختار و ارزشهای فضایی یک ساختمان محسوب می شود که باید با دقت و تخصص ویژه انجام شود .
مشاهده گالری تصاویر .

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه