Toll Free 1800.899.900

معماری

معماری یک ساختمان به بخشهای مختلفی تقسیم می شود و با توجه به موضوعات و کاربری ساختمان های مختلف معماری بناها نیز تخصص های مختلف معماری ساختمان را می طلبد.
به طور مثال معماری ساختمان یک بیمارستان را می بایست یک معمار و طراح معماری  متخصص در زمینه طراحی و معماری ساختمان بیمارستان انجام دهد. تخصص های مختلف در زمینه معماری ساختمان در شرکت های مختلف مشاورو شرکت های ساختمانی مختلف تعریف شده است .
در بخش معماری ویلا و ویلاسازی به طور تخصصی تعریف شده است و متخصصین و مهندسین معمار در زمینه طراحی ویلا ،معماری داخلی ویلا ،نقشه و پلانهای ویلا ،محوطه سازی باغ ویلا و... فعالیت دارند. یکی از بخشهای معماری ساختمان طراحی نماست. طراحی نمای یک ساختمان بخشی ازهویت یک ساختمان است . شرکت معماری و دکوراسیون زانا بنا براین این هویت بخشی باید با تخصص و توان دانش معماری بالایی و توسط تیم ها و شرکت های معماری ساختمان انجام شود.

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه