Toll Free 1800.899.900

معماری

محوطه سازی ،فضای سبز

محوطه سازی فضای سبز در مکانهای مختلف صورت میگیرد . محوطه سازی فضای سبز در محوطه ویلاها و باغ ویلاها جز یی مهم از معمار یسبز انها می باشد .معمولا بهترین محوطه سازی فضای سبز را طراحانی با آگاهی و سابقه اجرای محوطه سازی فضای سبز میتواندد انجام دهند ودپارتمان محوطه سازی فضای سبز شرکت زانا با تکیه به تخصص مهندسین خود زیباترین و استاندارترین محوطه سازی فضای سبز را طراحی و اجرا میکنن.
هزینه محوطه سازی فضای سبز ،مدت زمان محوطه سازی فضای سبز به نوع طراحی و زمان اجرا و موقعیت سایت محوطه سازی فضای سبز بستگی دارد.

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه