Toll Free 1800.899.900

معماری و دکوراسیون

بازسازی مطب زنان

 
در طراحی و بازسازی مطب زنان توجه به فضاهای داخلی ،چیدمان ،رنگ ،هزینه طراحی داخلی و بازسازی ،اجرای صحیح و زمان بندی مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است
خدمات شرکت زانا در پروژه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مطب متخصص زنان
.بازسازی این مطب توسط گروه زانا انجام شده است که شامل موارد:
  • تخریب
  • طراحی داخلی مطب زنان (خانم دکتر صحراییات )
  • کناف کاری
  • سقف کاذب طراح آسمان (تصویر یک نقاشی با کودکان فرشته )
  • طراحی لوگو و نصب در قالب یک پوستر
  • نصب کاغذ دیواری 
  • تغییر دکوراسیون و چیدمان
  • نورپردازی و... 

طراحی کلینیک زیبایی

 
طراحی این کلینیک توسط دپارتمان زانا انجام شده و استفاده از رنگ های روشن برای ایجاد محیطی آرام و پاکیزه

معماری ویلا

طراحی ویلا جزئی از موضوعات مهم و کاربردی در طراحی و اجرای معماری است که توسط تیم حرفه ای زانا انجام می شود.

معماری سبز

معماری سبز شامل معماری منظر، معماری و طراحی محوطه،طراحی باغ ویلا،روف گاردن و بام های سبز،دیوارهای سبز،دکوراسیون های سبز می باشد.

معماری ساختمان

آشنایی با ضوابط و مقررات طراحی معماری، تخصص در طراحی معماری و بناهای مختلف، دانش معماری و خلاقیت در آن، همگی منجر به وجود آمدن یک معماری موفق خواهد شد.

دکوراسیون سنتی

این نوع طراحی دکوراسیون با ایده هایی از معماری سنتی و دکوراسیون سنتی صورت می گیرد. که شامل دکوراسیون سنتی ایرانی، دکوراسیون سنتی غربی است. این نوع دکورسیون معرف ارزشهای نمادین،فرمها ،رنگها و متریالهای سنتی میباشد.

دکوراسیون های کاربردی

هدف از طراحی دکوراسیون با این رویکرد استفاده بهینه از فضا با توجه به نوع مبلمان و چیدمان فضایی وبازسازی مناسب است اما این بدان معنی نیست که زیبایی و جذابیت فرامشو شده است  بلکه خلاقیت و دقت مهمترین بخش از طراحی های دکوراسیون داخلی کاربردی  است .این نوع دکوراسیون مناسب فضاهای (دکوراسیون منزل،دکوراسیون فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای ،دکوراسوین اداری ،دکوراسین شرکت ،دکوراسیون غذاخوری ،دکوراسیون رستوران های کوچک ،دکوراسیون کافی شاپ.

دکوراسیون لاکچری

طراحی دکوراسیون ها لاکچری :
طراحی دکوراسیون های داخلی با طراحی ویژه و خاص را دکوراسیونهای لاکچری می نامند. در این نوع از طراحی های دکوراسیون با ایده های خاص و ناب طراحان معماری داخلی و دکوراسیون مشاهده میشود .این از دکوراسیون ها مناسب منازل،دکوراسوین های برند که مبروط به شرکت ها و یا فروشگاها و.. و همینطور دکوراسیون های لاکچری مناسب برای فضاهای تشریفاتی و هتل ها میباشد .