Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

هزینه دکوراسیون مطب

 دکوراسیون داخلی مطب پزشک

دکوراسیون یک مطب پزشک باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد بهتر از قبل از انجام یک پروژه دکوراسیون داخلی مطب پزشک به موارد مهم توجه شود : 

 

دکوراسیون مطب

 

1-بیشترین مخاطبین و مراجعه کنندگان مطب چه کسانی هستند ،کودکان ،زنان ،سالمندان ،بیماران عفونی و...
مثلا اگر مراجعه کنندگان مطب بیشتر خانمها هستند بهتر است دکوراسیون داخلی شاد و سرگرم کننده باشد رنگها و فرم های انتخابی با روانشناسی ویژه صورت گیرند .

2-دکوراسیون داخلی بیانگر روحیات و تخصص پزشک باشند .استفاده از تابلوهای هنری ،رنگ های آرامش بخش ،نمایش تقدیر نامه ها و مدارک پزشکی تاثیر زیادی در روح روان بیماران داشته و حس اطمینان را در آنها ایجاد می کند .

3-فضاهای مهم مطب ،با توجه به متراژ مطب باید توسط ططراحان دسته بندی شوند و بهترین موقعیت را ایجاد کنند به فضاهایی چون سرویس بهداشتی ،بخش پذیرش و کانتر منشی ،فضای انتظار بیماران توجه ویژه شود و بهترین ایده های دکوراتیو در این قسمتها صورت گیرد .

4-توجه به روحیات پزشک ،شاید کمترین توجه در پروژه های دکوراسیون مطب به اتاق پزشکان شود .
در حالی که یکی از بخش های مهم می باشد چراکه پزشکان ساعتهای کاری طولانی دارند و کیفیت فضایی مناسب در حفظ روحیه ،دقت نظر و روحیات پزشکان مئوثر خواهد بود 

مطالب مرتبط با دکوراسیون مطب و کلینیک ها 

*دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

****دکوراسیون کلینیک زیبایی

 ***دکوراسیون مطب شیک


دکوراسیون داخلی مطب


عوامل موثر در هزینه دکوراسیون مطب


در هر پروژه ای بخش هزینه و بودجه بندی بسیار اهمیت دارد بهتر است پزشکان به طراحان دکوراسیون داخلی خود اعتماد کنند و بودجه مناسب خود را تعیین کنند تا شرکتهای دکوراسیون داخلی و طراحان با توجه به بودجه درخواستی پروژه دکواسیون مطب را طراحی و اجرا کنند .اما عوامل تاثیر گذار در هزینه های یک پروژه :
عوامل بسیاری در هزینه های یک تغییر دکوراسیون داخلی و احیای معماری داخلی موثر است که در موارد زیر بطور اختصار توضیح داده می شود.

1-قیمت دکوراسیون را هرگز قبل از انجام طراحی داخلی پیشبینی نکنید.

بسیار از کارشناسان بر اساس حدسیات در لحظه بازدید از یک مطب قیمت را برآورد میکنند امابهتر است پزشکان به عنوان کار فرما کمی صبور باشند و در خواست طراحی داشته باشند .
قیمت طراحی و قیمت اجرای دکوراسیون داخلی مطب بعداز طراحی دقیقتر قابل تخمین و پیشبینی خواهد بود تغییرات و نظرات در طراحی دکوراسیون داخلی مشخص می شود حسن انجام طراحی قبل از اجرا اینست که علاوه بر تخمین دقیتر هزینه ها تمامی نظرات و تغییرات می تواند در این مرحله صورت پذیرد و پرتی هزینه ها هدر رفت جلوگیری شود .
 

دکوراسیون مطب


2-مدیرت زمان و مدیریت هزینه دو خش موازی و مهم در پروسه اجرای یک پروژه می باشد .

بهتر است اجرای دکوراسیون داخلی ، پروژه اجرای دکوراسیون داخلی مطب رابه تیم های حرفه ای و با تجربه دکوراسیون داخلی بسپارید تا آنها کمک کنند هزینه ها هدر نرود و با مدیریت صحصیح کار انجام شود .
3-سعی کنید طراحی داخلی مطب و اجرای بازسازی مطب و یا تغییر دکوراسیون مطب را با یک تیم و یک شرکت دکوراسیون داخلی انجام دهید تا هماهنگی صحیحی بین طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی صورت گیرد.

هزینه های یک پروژه دکوراسیون مطب

میزان و مقدار هرینه بستگی به نوع طراحی و حجم تغییرات می باشد .اگر تغییرات جزیی باشد و فقط در حد زیباسازی محیط باشد هزینه های کمی برای انجام پروژه لازم است .ولی اگر حجم تغییرات بالا باشد مثل تغییرات اتاق ها ،تغییرات تاسیساتی و تهویه ،تغییر معماری داخلی ،تغییر متریالهای محیطی همه اینها هزینه ها را افزایش می دهد .هر چقدر ملک مطب قدیمی تر باشد هزینه های پروژه افزایش می یابد و هر چه قدر نو ساز تر باشد ،
بخصوص اگر فضای مطب در مجتمع های ساختمان پزشکان باشد این هزینه ها کمتر خواهد بود.
چون بسیاری از زیر ساختها و نیاز ها در ابتدای ساخت ساختمان پیش بینی شده و فقط پزشکان باید فضاهای داخلی را با توجه به نیاز های خود بهینه کنند .

دکوراسیون مطب


راهکار های مدیریت هزینه در اجرای پروژه دکوراسیون مطب


متخصصین و افراد با تجربه می توانند از دانش و تجربه خود در انتخاب گزینه های متناسب ب بودجه و هزینه پزشکان تصمیمات درست بگیرند .
مثلا در ایجاد یک فضای دکوراتیو می توانند یک سنگ گران قیمت انتخاب کنند و یا یک کاغذ دیواری و یا یک پوستر چاپی و سفارش ولی هر سه گزینه به یک کیفیت زیبایی را در فضا ایجاد کنند و تفاوت در قیمت ها خواهد بود .
این هنر و تخصص مجریان و طراحان است که بتوانند گزینه های مناسب را با توجه به بودجه و در نظر گرفتن مسائل اقتصادی مدیریت کنند .

 

دکوراسیون داخلی مطب

پروژه را به متخصصین بسپارید


شرکت معماری و معماری داخلی با دپارتمان فعال در زمینه فضاهای در مانی مشاوره رایگان ارائه داده و بصورت حرفه ای پروژه های دکوراسیون مطب ،کلینیک های درمانی ،درمانگاه و... طراحی و اجرا می کنند .
جهت مشاوره رایگان و بازدید با تلفن های شرکت زانا تماس بگیرید و در بخش گالری ها تصاویر مربوط به پروژه های مطب و فضاهای در مانی را مشاهده فرمایید.

آیا برای داشتن یک مطب شیک باید هزینه زیادی را برای دکوراسیون مطب در نظر بگیریم 

 در توضیحات فوق مطالب مفیدی در مورد دکوراسیون مطب و هزینه های آن داده شد .در پاسخ به این سئوال نیز بهتر است بگوییم البته که داشتن یک بودجه مناسب می تواند نتیجه مطلوبی از یک دکوراسیون مطب را حاصل کند ولی برای داشتن یک مطب شیک با کمی تدبیر و خلاقیت با هزینه کم و نسبتا مناسب قطعا یک طراح و شرکا دکوراسیون ،مطبی شیک را به شما هدیه خواهد داد پس فراموش نشود بجای داشتن دقدقه هزینه سعی کنید افراد حرفه ای و متخصص را بیابید قطعا آنها می توانند به شما کمک بزرگی کنند .
 
 
 
 

مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب