Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » دکوراسیون اتاق پزشک با طراحی ویژه

دکوراسیون اتاق پزشک با طراحی ویژه

 دکوراسیون داخلی مطب 

دکوراسیون داخلی مطب شامل ساماندهی معماری داخلی و توجه به جنبه زیبایی محیطی فضای درمانی است .یکی از بخش های مهم و وظایف طراح ،طراحی مناسب فیزیکی فضاهاست .
از جمله فضاهای مهم و مورد توجه در دکوراسیون داخلی مطب ها اتاق پزشک است .چراکه پزشک ساعتهای طولانی در آن با بیماران مختلف مواجه می شود .بنابراین فضای اتاق ،رتگها و فرم ها می توانند در رفتار پزشک و عملکرد ان موثر باشند .

دکوراسیون کلینیکعوامل مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق پزشک

همانطور که در بخض فوقانی ذکر شد بهتر است توجه زیادی به دکوراسیون داخلی اتاق پزشک داشته باشیم .در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق پزشک به عوامل مختلفی بستگی دارد:
  • نوع تخصص پزشک
نوع تخصص پزشک بهتر است در فضای کار یوی مشهود باشد .تقدیر نامه ها ،مدارک و تاییده های تخصص وی ،کتابخانه و کتابهای تخصصی وی حتی رنگها ی مورد علاقه پزشک بهتر است در دکوراسیون داخلی اتاقش مشخص باشد و در طراحی ساماندهی شوند .
  • فضا و مساحت اتاق پزشک
  مساحت در دکوراسیون داخلی بسیار مهم است اینکه محیط و مساحت چقدر قابلیت این را داشته باشند که بتوان بخشهای مورد نیاز را با توجه به استانداردها تعبیه کرد .
  • نیازها و تجهیزات اتاق پزشک
نیاز و تجهیزات با توجه به تخصص پزشکان در درکوراسیون داخلی مورد بررسی قرار می گیرد .مطب یک دندانپزشک ،متخصص زنان ،متخصص جارحی عمومی ،متفاوت خواهد بود با توجه به خدمات درمانی که ارائه می دهند .

دکوراسیون داخلی مطب


موارد مورد نیاز در اتاق پزشک

به طور معمول در دکوراسیون داخلی اتاق پزشک یک کتابخانه کوچک ،میز کار مناسب ،مبل راحتی ویا صندلی برای نشستن و ویزیت بیماران ،نورپردازی های مناسب و آرامش بخش در دکوراسیون اتاق پزشک لازم است ،استفاده از فرم و رنگهای آرامش بخش و مناسب برای پزشک و بیماران در دکوراسیون داخلی اتاق پزشک لازم است تدبیر شود .

دکوراسیون کلینیک زیبایی


مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه


دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند:
اخذ جواز
ساخت پروژه های ساختمانی در تهران بصورت مشارکت
ساخت پروژه ها بصورت مدیرت پیمان
مشاوره به سازنگان

معماری و ویلاسازی


معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه معماری شامل:
معماری مسکونی ،تجاری ،خدماتی و...(ضوابط و جواز )
طراحی نما
معماری و ویلاسازی به طور تخصصی
معماری سبز ([محوطه سازی ،روف گاردن ،دیوار سیز و...)
طراحی شهری (شهرسازی و معماری محیطی )
اجرای پروژه های معماری
 

طراحی دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی تهران ، شرکت دکوراسیون داخلی لواسان، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

دکوراسیون و بازسازی


دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند. خدمات شرکت زانا در این زمینه:
تغییر دکوراسیون کلیه فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و..
بازسازی و نوسازی
طراحی و اجرای چیدمان و مبلمان
نورپردازی و هوشمند سازی 

هوشمند سازی


هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی امری ملزم در ساختمان و فضاهای داخلی محسوب می شود.
علاوه بر کنترل مصرف انرژی در ساختمان به کمک هوشمند سازی میتوان کارایی فضاها را افزایش داده و جنبه های زیبایی ساختمان را بطور بهینه افزود.