Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون کلینیک زیبایی

 

هدف از دکوراسیون داخلی کلینیک های زیبایی

هدف از طراحی معماری و دکوراسیون  داخلی فضاهایی چون کلینیک های زیبایی ،کلینیک های پوست و مو و یا دکوراسیون های مطب متخصصین زیبایی افزایش کیفیت فضایی و مناسب سازی آن برای کاربری فضایی  است .در کلینیک های زیبایی به دلیل ارائه خدمات های متفاوت در زمینه زیبایی و مراقبتهای  پوست و مو و...ایجاد فضاهای مناسب برای پزشکان و کادر درمانی بسیار اهمیت دارد . 

کلینیک زیبایی یک فضای بسار مهم در مانی محسوب می شود و هم یک فضای خدمات زیبایی و آرایشی .درطراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی هم باید به تکنیک های دکوراسیون فضای درمانی و هم به دکوراسیون فضاهای خدمات بهداشتی و آرایشی توجه کرد .
فضای مناسب و استاندارد می تواند تاثیرات متبت روانی داشته که نتیجه آن افزایش کارایی پزشکان و کادر درمانی خواهد بود .

برنامه فیزیکی کلینیک زیبایی

برنامه فیزیکی در واقع فضاهای مورد نیاز در یک کلینیک می باشد این فضاها با توجه به خدمات ارائه شده در مرکز درمانی توسط سرپرست کلینیک و یا پزشکان تعیین می شود .طراحان دکوراسیون داخلی با دسته بندی فضاها و مساحت وضع موجود و در نظر گرفتن نیاز ها و استانداردها معماری داخلی را طراحی می کنند و پس از تایید آن توسط تیم گرداننده و یا سرپرست کلینیک بخش زیبایی سازی و طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی آغاز می شود .

 

دکوراسیون کلینیک زیبایی

 کلینیک زیبایی یک فضای مهم در دکوراسیون فضاهای درمانی و بهداشتی 

سرزنگی و دلپسندی  هر محیط داخلی بستگی به به کیفیت فضای داخلی آن دارد وکیفیت فضای داخلی تاثیرات زیادی بر عملکرد و کارایی انسان ،بهبود وضعیت بصری و حس لذت از محیط در انسان می شود .

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی نباید صرفا در جهت بهبود کیفیت بصری و زیبایی محیطی باشد بلکه عملکرد گرایی ،کیفیت فضایی برای افرادی که در آن محیط ساعتها کار و تلاش خواهند کرد نیز مفید باشد .
طراحی داخلی فضاهای خدمات درمانی و بهداشتی ازجمله کلینیک های زیبایی نیز از بالاترین درجه ی اهمیت برخوردار است و باید فضایی با کیفیت، کاملا بهداشتی و البته از نظر زیبایی شناسی بسیار جذاب طراحی دکوراسیون شود.
 اگر در طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک  فضا به لحاظ زیبایی شناختی خیلی مطلوب و با کیفیت طراحی شده باشد، اما چنانچه نیاز بیمار و پزشک را برطرف نکند و موجب راحتی  تردد و حس آرامش در پرشکان و بیماران  نشود ،طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی نتوانسته اند به موفقیت دست یابند .

در تصاویر ارائه شده در این مقاله و مقالات مشابه دیگر در مورد فضاهای درمانی نمونه های زیبایی از کلینیک های زیبایی ،کلینیک های مراقبت های پوستی و...،ارائه شده است .

دکوراسیون کلینیک زیبایی

سبک و تکنیک دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی 

اما سئوال خیلی مهم سبک طراحی معماری داخلی برای خلق دکوراسیون کلینیک زیبایی  است .در تعیین نوع و تکنیک و سبک دکوراسیون کلینیک زیبایی به نوع خدمات و سطح کاری فعالیت کلینیک زیبایی بستگی دارد.
 همچنین مساحت ساختمان و یا بنایی که در آن باید دکوراسیون کلینیک زیبایی طراحی شود هم در نوع طراحی تاثیر گذار است. دپارتمان طراحی و اجرای دکوراسیون شرکت زانا در ابتدای طراحی همه موارد را بخوبی بررسی کرده تا بتواند خدمات دکوراسیون کلینیک زیبایی مطلوبی را به کارفرمایان انتقال دهد.

در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی، میتوان از طراحی دکوراسیون لاکچری استفاده کرد چراکه اینگونه فضاها قابلیت طراحی در سبک لاکچری را دارند .

 

دکوراسیون کلینیک زیبایی

هزینه دکوراسیون داخلی کلینیک های زیبایی

هزینه در پروژه های معماری و معماری داخلی بخش مهمی برای کارفرمایان است که مواردی در میزان هزینه دکوراسیون داخلی تاثیر گزار هستند :

 • نوع طراحی و سبک طراحی داخلی 
 • مساحت فضای کلینیک
 • میزان تغییرات در فضاهای داخلی
 • سن ساختمان نوساز و یا قدیم ساخت بودن 
 • بخش ها و خدمات های مختلف کلینیک

برای اینکه بتوانید برآورد دقیقی از پروژه دکوراسیون داخلی خود داشته باشید بهتر است ابتدا طراحی صورت بگیرد و سپس از شرکت طراح و یا آرشیتکت خود بخواهید تا بر اساس طرح ارائه شده متره و برآورد دقیتری از هزینه و مدت زمان اجرای پروژه به شما ارائه دهند .

مراحل خدمات شرکت معماری و معماری داخلی زانا در زمینه دکوراسیون داخلی کلینیک

 • مشاوره تلفنی و مجازی برای دکوراسیون های کلینیک های زیبایی و تخصصی درمانی 
 • بازدید از محل پروژه بررسی مساحت و فضاهای موجود و فضاهای مورد نیاز دیگر
 • عقد قرارداد جهت شورع مراحل طراحی حداقل در سه طرح پیشنهادی
 • برگزاری جلسات با کارفرمایان پروژه مربوطه تا با نظرات و خواسته های آنها بیشتر آشنا شوند 
 • انجام طراحی برای پروژه دکوراسیون داخلی کلینیک های تخصصی 
 • ارائه طرح های پیشنهادی و دریافت نظرات کارفرمایان
 • ویرایش طرح ها تا به طرح نهایی  نزدیک شوند 
 • دریافت تایید برای طراحی نهایی 
 • متره و برآورد هزینه اجرای پروژه بر اساس طرح تاییدی
 • عقد قرار داد اجرا جهت اجرای پروژه دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی
 • تدوین برنامه زمان بندی و اولویت بندی مراحل اجرا
 • معرفی تیم متخصص اجرا به کارما
 • مدیریت مراحل اجرای پروژه تا نهایی شدن و تدوین گزارش های کار 
 • ارائه صوتر وضعیت نهایی و اعلام پایان پروژه 
 

مهندس زهرا رستمی 

 
 

 

مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه


دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند:
اخذ جواز
ساخت پروژه های ساختمانی در تهران بصورت مشارکت
ساخت پروژه ها بصورت مدیرت پیمان
مشاوره به سازنگان

معماری و ویلاسازی


معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه معماری شامل:
معماری مسکونی ،تجاری ،خدماتی و...(ضوابط و جواز )
طراحی نما
معماری و ویلاسازی به طور تخصصی
معماری سبز ([محوطه سازی ،روف گاردن ،دیوار سیز و...)
طراحی شهری (شهرسازی و معماری محیطی )
اجرای پروژه های معماری
 

طراحی دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی تهران ، شرکت دکوراسیون داخلی لواسان، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

دکوراسیون و بازسازی


دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند. خدمات شرکت زانا در این زمینه:
تغییر دکوراسیون کلیه فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و..
بازسازی و نوسازی
طراحی و اجرای چیدمان و مبلمان
نورپردازی و هوشمند سازی 

هوشمند سازی


هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی امری ملزم در ساختمان و فضاهای داخلی محسوب می شود.
علاوه بر کنترل مصرف انرژی در ساختمان به کمک هوشمند سازی میتوان کارایی فضاها را افزایش داده و جنبه های زیبایی ساختمان را بطور بهینه افزود.