Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » دکوراسیون داخلی رستوران خاص

دکوراسیون داخلی رستوران خاص

طراحی دکوراسیون رستوران بسیار تخصصی و با اهمیت است چراکه دکوراسیون رستوران بخش مهمی در بیزینس رستوران محسوب میشود . دکوراسیون رستوران باید با منو و نوع رستوران هماهنگ باشد مثلا  دکوراسیون رستوران ایتالیایی باید به نوعی بیانگر فرهنگ و هویت غذای ایتالیایی باشد و یا وقتی وارد یک رستوران فرانسوی می شوید باید دکوراسیون رستوران فرانسوی به شما کمک کند تا حس کنید در خود پاریس مشغول میل یک غذای فرانسوی هستید این حس و حال را یک طراحی خوب دکوراسیون رستوران به شما خواهد .
در یک رستوران سنتی جدا از اینکه یک غذای سنتی میل می شود باید مشتریال ان حس کنند در یک بنای تاریخی یا در ایران قدیم و یا تهران قدیم و... به سر میبرند و دکوراسیون رستورانو فضا سازی مناسب رستوران حال و هوای مشتری های خود را عوض کند .در طراحی دکوراسیون رستوران سبکهای مختلف طراحی اعمال میشود از جمله این سبکها سبک دکوراسیون رستوران لاکچری است .در طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران باید به فضا سازی ها و چیدمان صحیح برنامه فیزیکی توجه شود .
دپارتمان طراحی دکوراسیون شرکت زانا با توجه به تخصص و تجربه بالای خود در امر طراحی دکوراسیون رستوران و اجرا ی دکوراسیون رستوران و بازسازی ،موفق در اجرای پروژه های دکوراسیون رستوران میباشد .هزینه بازسازی ،تغییر دکوراسیون رستوران و...بستگی به نوع طراحی نوع رستوران ،و اهداف تجاری و اقتصادی صاحبان رستورانها دارد.

مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب