Toll Free 1800.899.900

طراحی دکوراسیون

تجاری و فروشگاهی

دکوراسیون داخلی تجاری
دکوراسیون یک فروشگاه به دو بخش دکوراسیون و معماری داخلی فروشگاه یا مغازه و طراحی ویترین مغازه تقسیم شده است . طراحی و چیدمان ویترین، اولین گام در راستای جلب توجه مشتری است و بعد از ورود مشتری به داخل مغازه، این دکور مغازه است که باعث شده علاوه بر زیبایی، مشتریان بتوانند به راحتی از محصولات دیدن و انتخاب کنند. دکوراسیون داخلی تجاری، فقط بدین معنا نیست که شما یک مغازه زیبا و لوکس داشته باشید، بلکه علاوه بر زیبایی, می بایست راحتی مشتریان نیز در نظر گرفته شده باشد . امروزه در طراحی دکوراسیون مغازه از راحتی مشتری نیز فراتر رفته و با تحلیل رفتارهای آنان سعی دارند که به گونه ای دکوراسیون فروشگاه را طراحی کنند تا بتوانند نیازهای آتی مشتریان را مرتفع سازند. دکوراسیون داخلی تجاری یک فروشگاه، جدا از کیفیت کالایی که عرضه می نماید، عامل بسیار مهمی جهت جذب مشتریان است، که می تواند تاثیر مثبت و یا حتی منفی بر بیننده داشته باشد. بنابراین دکوراسیون داخلی یک مکان تجاری از اولویت های صاحبان کالا ها مباشد. فروشگاه (و به طور کلی هر فضای تجاری) بايد جذابيت موثر و كافي را در نگاه اول و هنگام عبور خريدار داشته باشد و اين امر با وجود طرحي كه طراح آن راآفریده است ، به دست مي آيد. نحوه طراحی دکوراسیون داخلی تجاری یک مکان، ارتباط مستقیمی با نوع محصولاتی که در آن ارائه می شود، دارد. 

تجاری و فروشگاهی

دکوراسیون داخلی تجاری یک فروشگاه، شامل چه آیتم هایی می باشد؟
از قبیل طراحی قفسه ها, طراحی سقف, نورپردازی داخلی (نور مخفی، نور موضعی، نور عریض و …), طراحی ویترین, انتخاب رنگها و … است. در طراحی دکوراسیون فروشگاه ها باید همواره توجه
 داشته باشیم که فضاهای تجاری، فضاهای بسیار گرانی هستند و استفاده حساب شده از آنها اهمیت دارد. یکی از مهمترین بخش های یک فروشگاه، ویترین آن است، که نقش مهمی در داد و ستد تجاری و سود اقتصادی  دارد. فروشگاه شما هر چه باشد، ارزش آن را دارد که برای افزایش جلوه محصولات خود و تزئین ویترین آن، وقت و هزینه صرف کنید چون این هزینه برا شما سود اوری خواهد داشت و در مدت زمان اندکی به شما باز خواهد گشت . اگر یک ویترین به خوبی تزئین شده باشد، می تواند مشتری ها را جذب کند و فروش را بالا ببرد. یکی از نکاتی که در طراحی یک ویترین اهمیت دارد، خلوت کردن محیط اطراف کالاهای برگزیده است. قرار دادن انبوهی از اجناس بر روی یک استند یا درون یک ویترین، کمکی به خریدار و در نتیجه به فروشنده نخواهد کرد. رنگها و فرم ها نیز تاثیر جدی در حس مشتری دارند. به عنوان مثال طیف های ملایم و نیز رنگ های روشن برای ویترین فروشگاه کیف و کفش زنانه که اصولا با اجناس نسبتا براق مانند چرم سر و کار دارند، مناسب تر هستند. ضمن اینکه رنگ های خنثی همیشه گزینه خوب و امنی هستند که در مجاورت آنها می توان کالاهای رنگین را با اطمینان بیشتری به نمایش گذاشت.
عوامل مهم در طراحی دکوراسیون فروشگاه
نوع اجناس و خدمات ارائه شده
برند و رنگ سازمانی محصولات
هزینه و بودجه بندی
زمان بندی
برنامه ها و چشم اندازهای اقتصادی فروشگاه
گروه سنی و طبقه اجتماعی مخاطبین فروشگاه

تجاری و فروشگاهی
 
خدمات شرکت زانا در این بخش
بازدید از محل پروژه بصورت رایگان توسط کارشناسان دپارتمان دکوراسیون داخلی انجام می شود .بعداز کسب اطلاعات تجاری و اهداف کارفرما طراحی صورت گرفته و پس از تایید توسط کارفرما بودجه بندی بر اساس متره و برآورد صورت گرفته و در صورت تمایل کارفرما دپارتمان اجرا پروژه طراحی شده را طبق جدول زمانبندی تنظیم شده انجام میدهد.
جهت مشاهده پروژه های شرکت زانا در زمینه دکوراسیون فروشگاه بخش گالری رجوع شود.
مهندس زهرا رستمی 

جواز ساخت ،  محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، محوطه سازی ویلا ، روف گاردن ، طراحی روف گاردن ، روف گاردن ، هزینه طراحی
مشاهده تمامی پروژه ها
>