Toll Free 1800.899.900

معماری

نمای ساختمان سنگ

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

نمای سنگی ساختمان مسکونی
در ساختمان مسکونی بیشترین متریال پر کاربرد سنگ میباشد .سنگ به دلیل مقاومت بالا در برابر عوامل جوی میتواند مناسبترین گزینه در نمای ساختمان باشد . نمای سنگ ساختمان دو طبقه، نمای سنگ ساختمان یک طبقه یا سه طبقه و یا بیشتر اجرا می شود .

نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید
متریال مناسبی در اجرای نمای سنگی ساختمان به دلیل مرغوبیت و ظاهر زیبا دارد .

نمای سنگی رومی
نماهای رومی نماهای پر طرفداری در ایران هستند که در اجرای آن میتوان از سنگ استفاده کرد جهت صرفه جویی در اجرا ی نما و کاهش هزینه اجرای نمای سنگی از سیمان کاری نما نیز میتوان استفاده کرد .

نمای کلاسیک ساختمان

نمای کلاسیک نیز همان نمای رومی است بهترین اجرای آن با سنگ انجام می شود .شکیل ترین نما به همراه نور پردازی نما ،نمای سنگی کلاسیک می باشد .

نمای ساختمان ترکیب سنگ و آجر
در سنگ کاری جلوی ساختمان بهتر است برای جلوگیری از یکنواختی ترکیب زیبایی برای نمای سنگی استفاده کنیم و یکی ار بهترین ترکیب ها در نما ترکیب سنگ و آجر می باشد .استفاده ازآجر در نمای سنگی باعث سبک سازی نما نیز می شود.

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

طراحی معماری

در این سالها دپارتمان معماری داخلی شرکت زانا دربخش های زیر فعالیت داشته است : طراحی معماری ساختمانها، طراحی نما و کسب تاییده از شهرداری، طراحی معماری ویلا لواسانات، طراحی معماری ویلا شمال و...، طراحی معماری تجاری و اداری، طراحی معماری تالارو رستوران و.. طراحی معماری که در واقع قسمت مهمی از شروع یک پروژه ساختمانی می باشد .طراحی معماری شامل برنامه فیزیکی مناسب معماری،چیدمان صحیح فضاهای معماری،ارتباط صحیح ببین فضاهاست و...طراح معمار باید با هوشمندی و با داشتن تخصص بالای معماری بتواند طراحی معماری صحیحی انجام دهد .طراح معماری موفق خواهد بود که هم از دانش آکادمیک بالایی در مورد معماری ساختمان با موضوعات مختلف برخوردار باشد و هم تجربه لازم در امر معماری داشته باشد.

پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

دکوراسیون رستوران، معماری ساختمان، معماری ویلا، معماری محوطه، طراحی ویلا، طراحی باغ ویلا، طراحی حیاط ویلا، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

طراحی نمای ساختمان، بازسازی آپارتمان، بازسازی ساختمان، بازسازی منزل، بازسازی ویلا، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

مطالب مشابه

پلان ساختمان مسکونی…

پلانهای ساختمانی تک واحده پلان ساختمان مسکونی یک خوابه مربوط بهساختمانهای چند واحدی و یا تک واحدی…

طراحی نمای خلاقانه

طراحی نما ،بخشی از طراحی معماری طراحی نما ی خلاقانه ساختمان جز بخش های مهم از طراحی معماری…

بیشتر بدانیم در…

پروژه های رو ف گاردن امروزه اهمیت بالایی پیدا کرده است .بام ساختمان ها در گذشته قسمت غیر کاربدی…

نمای آجر و سنگ…

طراحی نمای ساختمان بخشی مهم از طراحی نما انتخاب مناسب متریالهاست با توجه به خواست اکثریت…

شرکت معماری خلاق

شرکت معماری خلاق چه شرکتی است ؟ شرکت معماری خلاق با پرنسل تشکیل شده از طراحان زبده و مجریان معماری…

محوطه سازی ،فضای سبز

محوطه سازی LANDSCAPE محوطه سازی فضای سبز در مکانهای مختلف صورت میگیرد . محوطه سازی فضای سبز در…